Czym zajmujemy się w Eco Tech?

Instalacje Gazowe Warszawa​

Już od 1998 roku oferujemy montaż autogazu do samochodów naszych Klientów na terenie Warszawy, ciesząc się doskonałą opinią i ogromnym zaufaniem. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży, od zawsze stawia na podzespoły renomowanych producentów, a dodatkowo zapewnia indywidualne podejście do Klienta. Każdy, kto korzysta z naszych usług może liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne. Instalacja LPG jest dopasowywana przede wszystkim do konkretnego silnika tak, aby jej eksploatacja była niezawodna i w pełni bezpieczna dla danej jednostki napędowej.

Choć stawiamy na najlepszych producentów części do instalacji gazowych, to zawsze jednak gwarantujemy niskie i konkurencyjne ceny. Proponujemy instalacje takich znanych firm, jak:

  • BRC,
  • STAG,
  • KME,
  • Zavoli,
  • LPGTECH.

Stawiamy nie tylko na profesjonalne rozwiązania technologiczne, ale dysponujemy również kompetentną kadrą. Możemy zamontować gaz do samochodu każdej marki, niezależnie od modelu czy roku produkcji. Zespół naszych mechaników ma doświadczenie przy silnikach mających 3 lub 4 cylindry, a nawet 6 czy 8. W każdym przypadku instalacja jest dobierana do samochodu w taki sposób, aby zapewniała odpowiedni zapas wydajności dla konkretnej jednostki napędowej.

Dobrze wyregulowana instalacja LPG będzie bezobsługowa

Eco Tech

Ryzyko uszkodzenia silnika przez autogaz jest w zasadzie znikome. Poważne awarie jednostki napędowej mogą być jedynie efektem nieprawidłowej instalacji całego układu lub niewłaściwie przeprowadzonej regulacji. Montaż gazu zawsze należy zakończyć kompleksowym dostrojeniem pod właściwy silnik. 

Choć nowoczesne sterowniki LPG mogą ustawiać się automatycznie na podstawie danych ze sterownika benzyny, to zakładając autogaz, zawsze dokładnie sprawdzamy wszystkie parametry. Pełną konfigurację przeprowadzamy w warsztacie, nie tylko, gdy samochód jest na wolnych obrotach, ale także bezpośrednio w czasie jazdy.

Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować, że auto, wykorzystujące paliwo gazowe, będzie zachowywało się dokładnie tak samo, jak na benzynie. Współczesne instalacje nie wymagają od użytkownika żadnej dodatkowej obsługi. Sterownik sam przełącza zasilanie na gazowe po osiągnięciu odpowiedniej temperatury płynu chłodzącego.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny autogazu Warszawa

Eco Tech

Na każdą założoną w naszym warsztacie instalację gazu udzielamy oczywiście gwarancji i zapewniamy wszystkie ewentualne naprawy, regulacje i przeglądy zgodnie z harmonogramem eksploatacji. Realizujemy również profesjonalne usługi pogwarancyjne. Wszystkie czynności bardzo często wykonujemy od ręki.

Zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim serwisem autogazu. Dzięki nam inwestycja w poprawnie zamontowany gaz lpg, między innymi takich cenionych producentów, jak BRC, będzie gwarancją szybkiego zwrotu pieniędzy dzięki wieloletniej, bezawaryjnej eksploatacji.

Nowa instalacja gazowa?

Zamontuj niezawodną instalację gazową w Eco Tech! Gwarantujemy kompleksową obsługę na wysokim poziomie!