Flota na gaz LPG

Jesteś właścicielem samochodu z silnikiem benzynowym, a każdy przejazd obok stacji paliw i rzut oka na tablicę z cenami to dla Ciebie większy zastrzyk adrenaliny niż skok na bungee? Z nutką nostalgii wspominasz czasy, kiedy litr “wachy” kosztował tyle, co drożdżówka? Możesz wrócić do tych cudownych chwil, decydując się na drobną modyfikację w Twoim samochodzie i to bez konieczności zakupu nowego modelu. O wiele tańszym rozwiązaniem montaż instalacji LPG — także we flocie firmowej. O tym, czy w Twoim pojeździe jest to możliwe, zadecyduje mechanik oglądający auto. Odwiedź nasz serwis i sprawdź, czy Twoje codzienne przejazdy do pracy i weekendowe wypady samochodem mogą kosztować mniej, a zaoszczędzony budżet przeznacz na prawdziwe przyjemności. Dowiedz się więcej o autach na gaz!

Flota na LPG — sprytny sposób na tańszą jazdę autem

Obecne ceny benzyny to senny koszmar wielu właścicieli pojazdów — szczególnie posiadających własną działalność, w skład której wchodzi firmowa flota. Comiesięczne rachunki za przejazdy przedstawicieli handlowych z miejsca pracy do klientów lub za delegacje, to realne uszczuplenie budżetu, który przecież można by było zainwestować w coś zupełnie innego. Jeżeli szukasz oszczędności na lata, pomyśl o instalacji LPG, czyli na gaz. W naszym serwisie oferujemy instalacje najpopularniejszych, nowoczesnych marek, takich jak: STAG, BRC, KME, PRINS, AG CENTRUM, LOVATO, LANDI RENZO. O tym, która z nich trafi do Twojej floty, decyduje przede wszystkim techniczna możliwość instalacji w danym modelu auta, ale również budżet, jaki chcesz przeznaczyć na ten cel.

Jazda na gazie — to się opłaca!

Decydując się na montaż instalacji LPG, stawiasz na ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu Twoja flota będzie jeździć taniej, a Ty szybko zauważysz realne oszczędności w firmowym budżecie. Obawiasz się trudności z tankowaniem? Na każdej stacji możesz poprosić o pomoc obsługę, ale z czasem na pewno nauczysz się obsługi pistoletu do tankowania, która wcale nie jest taka straszna. Skontaktuj się z nami już dziś i zarabiaj na wyjazdach, zamiast tracić na kosztach paliwa. To się opłaca!