Sekwencyjne instalacje LPG TECH

Gaz sekwencyjny jest jedną z  najnowocześniejszych instalacji gazowych LPG IV lub V generacji. Zazwyczaj jest montowany w samochodach. Dzięki instalacji paliwo gazowe trafia do silnika za pośrednictwem wtryskiwaczy. Zaletą tej metody jest niska awaryjność oraz to, że praktycznie nie powoduje zakłóceń pracy silnika.

Sekwencyjne instalacje LPG TECH swoim zaawansowaniem dorównały najbardziej popularnym instalacjom dostępnym na rynku. Firma opracowała kilka kluczowych sterowników odpowiednich dla różnych aut, które stawiają przed monterami różne wymagania. Ponadto LPG TECH stworzył także bardzo liniowe i wydajne wtryskiwacze o nazwie TECH-DRAGON.

Sterowniki TECH200

Seria 200 obejmuje dwa rodzaje sterowników przeznaczonych do Obsługi silników 3 i 4 cylindrowych: TECH-204 oraz TECH-224. Seria oferuje innowacyjny system autoadaptacyjny oraz wsparcie dla specyficznych silników m. In. Wankla oraz Valvetronic. Inteligentne funkcje jak autodiagnoza i wykrywanie błędów w montażu i w pracy instalacji pozwala na szybką naprawę i przywrócenie wzorowych właściwości jezdnych.

Sterownik TECH-224 to wersja sterownika z nowszym procesorem oraz kilkoma dodatkowymi funkcjami w zakresie regulacji instalacji. Poza tym pomiary czasów wtrysków są jeszcze dokładniejsze niż w wersji TECH-204. Innym atutem sterownika TECH-224 jest wzbogacenie oprogramowania o drugi suwak, który umożliwia dodatkową korektę pracy silnika na biegu jałowym.

Sterowniki TECH300

Seria 300 to linia sterowników przeznaczonych do silników od 3 do 8 cylindrów, w zależności od wersji sterownika. Istnieje także możliwość zastosowania równolegle 2 sterowników umożliwiając tym obsługę silników 16 cylindrowych. Podobnie jak w wersji sterowników serii 200, seria 300 oferuje system autoadaptacyjny oraz wsparcie dla specyficznych silników m. in. Wankla oraz Valvetronic. Autodiagnoza i wykrywanie błędów w montażu i w pracy usprawniają i skracają proces naprawy czy regulacji.

W serii 300 znajdziemy sterowniki z wbudowaną obsługą OBD, z automatycznym wykrywaniem protokołów OBD: TECH-324OBD do Obsługi 3 i 4 cylindrów, TECH-326OBD do obsługi silników z 5 i 6 cylindrami oraz TECH-328 przeznaczony do silników typu V8. Oczywiście dla każdego silnika firma LPG-TECH przygotowała także wersję bez Obsługi OBD.