Instalacje gazowe w Eco Tech

Ceny instalacji gazowych zaczynają się już od 1700 zł. W standardowej cenie mają Państwo najwyższą jakość montażu, do którego wielu monterów nie przywiązuje wagi bo nigdy nie byli tego nauczeni. Nasze wiązki elektryczne najczęściej nie odróżniają się od oryginalnych, nie tworzy się w nich „zimny lut”, usterka, której zlokalizowanie zajmuje często kilkanaście godzin i wiąże się z dużymi kosztami naprawy. Najdrobniejsze miejsca ingerencji w nadwozie nie są pozostawione bez zabezpieczenia antykorozyjnego. Reduktory montowane są w taki sposób, aby przełączanie z zasilania benzynowego na gazowe na zimnym silniku odbywało się w jak najkrótszym czasie. Każdy komponent instalacji LPG znajduje w aucie przemyślane miejsce, również przełącznik benzyna/gaz montowany jest tak, aby w jak największym stopniu komponował się z kokpitem auta (o ile Klient nie ma własnych preferencji). Za tak wysoką jakość wykonanych usług pobieramy jedynie standardowe opłaty. 

Oferujemy instalacje gazowe do wszystkich marek samochodów oraz większości typów zasilania wtryskowego, także tych z turbosprężarką. Bazujemy głównie na precyzyjnych instalacjach LPG firmy BRC, w ofercie mamy również instalacje LPG między innymi KME, STAG, ZENIT. Na zdjęciu Subaru Impreza 2.0 turbo 280 koni, instalacja gazowa BRC Sequent 24 z dwoma reduktorami Genius 1500, dwa filtry fazy ciekłej i dwa filtry fazy lotnej.

Podczas montażu instalacji LPG poszczególne elementy znajdują swoje przemyślane miejsce, przewody elektryczne zostają zgrupowane w wiązki, zabezpieczone taśmą nieprzepuszczającą wilgoci, umocowane do nadwozia, przypominające oryginalne-fabryczne wiązki instalacji elektrycznej. Wszelkie połączenia elementów instalacji gazowej z nadwoziem zabezpieczane są antykorozyjnie.

 

Po montażu instalacji gazowej oprócz analizy spalin i standardowej kalibracji wykonywana jest mapa gazu, po to by parametry ustawień instalacji gazowej ściśle pokrywały się z mapą benzyny i nie zakłóciły fabrycznych nastawów sterownika. Zamontowaliśmy instalacje LPG w tysiącach aut, jako nieliczni zajmujemy się montażem i regulacją miksera gazowego BLOS. Serwisujemy instalacje LPG wielu producentów, posiadamy autoryzację firm: BRC, KME, AG Centrum, AC. Na zdjęciu urządzenie do kalibracji listew wtryskiwaczy LPG.